Turpinās paaugstināt kaujas gatavību

Piektdien, 2.jūlijā, Alūksnē, ievērojot valstī noteiktās Covid-19 izplatības ierobežošanas prasības, notika Zemessardzes 31.kājnieku bataljona komandiera svinīgā maiņas ceremonija, kuras laikā bataljona komandiera amatā stājās pulkvežleitnants Jānis Freimanis, nomainot līdzšinējo bataljona komandieri pulkvežleitnantu Jāni Riteni.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!