Priecājas par iespēju atkal būt kopā

Jūlija sākumā Balvos ciemojās alūksnieši un madonieši, lai kopā ar Balvu teritoriālo invalīdu biedrību lietderīgi pavadītu brīvo laiku. Biedrības vadītāja Marija Duļbinska priecājas par iespēju šovasar bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām trīs reizes tikties radošās aktivitātēs, kas iedvesmos un mudinās būt vēl aktīvākiem un radošākiem.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!