Sveika, Norvēģija!

Ikviena strādājošā dzīvē atvaļinājums ir pats gaidītākais mēnesis gadā. Vieni steidz pirkt biļetes uz Turciju un Grieķiju, citi izmanto iespēju atpūsties Latvijā, bet vēl kādam tas ir iespēju un papildus peļņas laiks. Arī mēs, vadugunietes Sanita un Skaidrīte, jau vairākus gadus dodamies uz kalnaino Norvēģiju lasīt zemenes.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!