“Galvenais, lai nav gludais uz dīvāna sēdēšanas periods”

Pirms nedēļas Balvu Novada muzejā atklāja novadnieka Ilmāra Medinieka personālizstādi “Koki – liecinieki”. Taujāts, kāpēc pirms aptuveni pieciem gadiem atstāja Balvus, mākslinieks atsmaidīja, paskaidrojot, ka process turpinās: “Tas nav apstājies, turklāt Salacgrīvā neesmu palicis. Esmu atgriešanās procesā uz Balvu pusi.”
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!