“Riskēju kļūt nepopulārs…”

Kopš 29.jūnija Balvu pilsētas iedzīvotājiem svarīgā amatā stājies EGONS STRUMPE. Viņš apstiprināts par konkursa kārtībā izraudzīto pašvaldības aģentūras “SAN-TEX” direktoru. Jaunajā amatā pagājuši vairāk nekā divi mēneši, un noslēgumam tuvojas pirmās simts dienas, kuru laikā jaunos vadītājus it kā pasaudzē, dodot laiku iepazīt nozari, ar to saistītās problēmas un darāmos darbus. Protams, cilvēkus arī interesē nākotnes risinājumi pilsētas iedzīvotājiem svarīgos komunālās saimniecības jautājumos.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!