Labāk zīle rokā…

Balveniete Rasma Medne, kura aizvadītajā nedēļā loterijā par godu “Maxima Latvija” 20 gadu jubilejai kļuva par automašīnas “Volkswagen T-Cros” īpašnieci, atgādina senu latviešu sakāmvārdu: “Labāk zīle rokā, nekā mednis kokā.” Nopietni runājot, Rasma atklāja, ka nevar apgalvot, ka par loteriju bija aizmirsusi: “Vienkārši tai nepievērsu uzmanību.”
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!