“Olīves” atklāj gleznu izstādi

Jau pirms Latvijas valsts svinībām Balvu Kultūras un atpūtas centrā izlika gleznošanas studijas “Olīves” izstādi. Decembrī studijai, kuru vada Olga Reče, apritēs 14 darbošanās gadi. Klātesot daļai studijas dalībnieku, 21.novembrī Dienvidu zālē notika izstādes atklāšana.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!