Izlaušanās spēle caur Ziemassvētku apsveikumu mežu

Kad Latvijā vēl nebija mobilo telefonu, cilvēki viens otram Ziemassvētkos sūtīja apveikuma kartītes. Daudziem tās sakrājušās, jo žēl izmest atmiņas par cilvēkiem, kuri sūtīja apveikumus, par aizgājušiem laikiem. Lai iepazītu, kādi apveikumi Ziemassvētkos ceļoja Latvijā jau pēc neatkarības atgūšanas, Balvu novada Baltinavas muzejs no 13. līdz 30.decembrim organizē aktivitāti lieliem un maziem.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!