“Andri, slēdzam pagastu ciet, un viss…”

Emocionālā un saspringtā gaisotnē, ik pa laikam izskanot apvainojumiem, 20.aprīlī noritēja pagasta iedzīvotāju, pārvaldes vadītāja un novada vadības izbraukuma sapulce Lazdulejā. Sapulces rosinātāji bija paši lazdulejieši – viņi vēlējās izrunāt sasāpējušās problēmas un rast tām risinājumu.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!