Mazliet vairāk, mazliet labāk

Mācību gadam tuvojoties izskaņai, 30.maijā Balvu Kultūras un atpūtas centrā vienkopus aicināja novada centīgākos, talantīgākos un aktīvākos skolēnus un viņu pedagogus, kuri savas skolas un Balvu novada vārdam likuši ieskanēties skaļāk un tālāk. Pasākumā godināja skolēnus par sasniegumiem mācību olimpiādēs, zinātniski pētniecisko darbu lasījumos, valsts, reģiona, novada un starptautiskajos konkursos un sacensībās, kā arī pedagogus par savu audzēkņu virzīšanu izcilībai. Par pasākuma muzikālo noformējumu parūpējās pūtēju orķestris “Balvi” kopā ar diriģentu Egonu Salmani, kā arī PII “Sienāzītis” audzēkne Roberta Strazda.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!