“Labs nāk ar gaidīšanu…”

Vasarsvētku dievkalpojumā Balvu Evaņģēliski luteriskās draudzes prāvests Mārtiņš Vaickovskis atzina, ka bērnībā, esot dievkalpojumos, dažreiz šķitis, ka sprediķi ir par garu, īpaši svētkos: “Bet Dievs kaut kā palīdzēja. Viņš deva pacietību. Tā arī mums – gan pieaugušajiem, gan bērniem – Dievs dod pacietību šajā pasaulē. Mums taču tā ir vajadzīga vienam pret otru, kā arī tad, kad pēc kaut kā ilgojamies. Ne velti ir teiciens, – labs nāk ar gaidīšanu…”
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!