“Balvi” pirmo reizi uzvar čempionātā!

31.janvārī Balvu novada atklātais čempionāts telpu futbolā sākās ar trim spēlēm, kuras nebija paspēts izspēlēt grupu turnīrā. “Balvu Valsts ģimnāzija” neatstāja nekādas cerības “Rugāju” futbolistiem, uzvarot tos ar rezultātu 11:0, “Zidāni” tikai ar 2:1 apspēlēja komandu “Nezināmie”, bet komanda “Balvi” ar 2:0 uzvarēja “Balvu Sporta centra” komandu.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!