Ko sēsi, to pļausi

Trešdien Naudaskalna Tautas namā pulcējās domubiedru grupiņa, lai pārrunātu plānotos dārza darbus, kā arī dalītos ar sēklām, padomiem un idejām. Kultūras darba organizatore Aina Biseniece atzina, ka aktivitātes “Nāc un dalies!” mērķis ir dalīšanās pieredzē.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!