Kādēļ tāda atšķirība darbu kvalitātē?

“Gribējām, kā labāk, sanāca, kā parasti,” smagi nopūšoties, secina mazdārziņu “Ezermala-1” Balvos īpašnieces, kuras vērsās redakcijā, lai pastāstītu par savu sāpi. Iestājoties pavasarim, mazdārziņu teritorijā aktualizējušās iedzīvotāju diskusijas par paveikto labiekārtošanas darbu kvalitāti pēc elektrības ievilkšanas. Kamēr vienā celiņā, pēc īpašnieku teiktā, teritorija sakārtota estētiski un kvalitatīvi, citviet cilvēki pauž neapmierinātību par rezultātu, norādot uz nepilnībām un neatbilstību iepriekš gaidītajam un samaksātajam.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!