“Mēs katrs esam brīnums!”

Aizvadītajā sestdienā Balvu Kultūras un atpūtas centra laukums piederēja bērniem. Kā nu ne, ja rīta pusē Balto zeķīšu svētkus svinēja paši mazākie mūspuses mazuļi, tad pēcpusdienā ar koncertu “Ligzdā ir spēks” priecēja bērni un jaunieši.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!