Adrenalīns joprojām virmo!
Balvenietei Anitai Dvinskai un viņas mazdēlam Mārtiņam Milovam šī gada Darba svētki paliks ilgi atmiņā. Kā nu ne, ja todien viņi no Balvu ezera izcēla gandrīz 8 kilogramus smagu samu! “Adrenalīns joprojām virmo,” apgalvo A.Dvinska, neskatoties uz to, ka no veiksmīgās copes dienas pagājusi gandrīz jau nedēļa. 1.maijā, kad Latvijā sākās spiningošanas sezona, A.Dvinska devās uz Balvu ezeru cerībā noķert kādu līdaciņu. Liels bija viņas izbrīns, kad pēc 10-15 minūšu ilgas cīņas ar nezināmu zivi atklājās, ka noķerts 7,800 kg smags sams.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!