Aicina piedalīties gājienā
25.-26. jūnijā Viļakas novadā notiks gājiens “Aplido, apceļo, apmīļo Latviju!”. Gājiens sāksies sestdienas rītā plkst. 10.00 Žīguros, kur ceļotājus sagaidīs Meža labumu ciema meitene ar palīgiem. Pirmajā dienā dalībnieki dosies līdz Medņevai (Semenovai), kur nakšņos skolā, bet otrajā dienā mēros atlikušo ceļu līdz Upītei. 26.jūnijā plkst. 18.00 Upītes parkā “Ontona Slišāna duorzs” notiks bezmaksas koncerts. Atgādinām, ka par godu Latvijas simtgadei fonds “1836” veido tūrisma maršrutu apkārt Latvijai 1836 kilometru garumā – maršruts sadalīts simts 18,36 kilometru garos posmos.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!