Aicina uz semināru par tūrismu
19.janvārī plkst. 10.00 Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra konferenču zālē (starpstāvā) notiks seminārs “Tūrisma loma nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanā Ziemeļlatgalē”, lai sekmētu tūrisma nozares attīstību. Uz semināru aicināti mājražotāji, lauku saimnieki, uzņēmēji, tūrisma speciālisti un citi interesenti.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!