Aicina uz vebināriem
Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija “Altum” aicina piedalīties vebināros par daudzdzīvokļu ēku energoefektivitātes risinājumu izvēli, ēku drošību un būvniecības kvalitātes nodrošināšanu. Pirmais no vebināriem plānots 18.oktobrī plkst. 14.00. Vebinārā “Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja. Pienākumi un finansējums” informēs par iespējamo atbalstu dzīvokļu īpašniekiem mājas atjaunošanai. Nākamais pasākums plānots 25.oktobrī, un tā tēma būs daudzdzīvokļu ēkas drošība.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!