Aizliegts makšķerēt no laivām
Valsts vides dienests atgādina, ka zivju nārsta laikā no 1.marta līdz 30.aprīlim ir aizliegta jebkura veida makšķerēšana no laivām un citiem peldošiem transportlīdzekļiem. Maksimālais administratīvais sods par makšķerēšanas noteikumu pārkāpumiem ir naudas sods 350 eiro, bet par rūpnieciskās zvejas pārkāpumu: fiziskai personai – 700 eiro, juridiskai – 4300 eiro.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!