Atklāj piemiņas plāksni
Svētdien Balvu evaņģēliski luteriskajā baznīcā atklāja un iesvētīja piemiņas plāksni mācītājiem Kārlim Irbem un Maksimiliānam Grīvānam. Mācītāja Kārļa Irbes vadībā 1913. gadā uzsāka Balvu luterāņu baznīcas celtniecību un iesvētīja 1915. gada maijā. Viņš Balvu draudzē kalpoja līdz 1918.gadam. Jāpiebilst, ka par piemiņu mācītāja Kārļa Irbes veikumam baznīcā ir uzstādīta piemiņas plāksne. Savukārt jaunā iesvētītā plāksne atgādinās, ka abus mācītājus baigajos gados represēja. M.Grīvāns Balvu draudzē kalpoja no 1929. līdz 1940.gadam.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!