Atlaiž vietniekus no amata
Vakar Balvu novada domes ārkārtas sēdē deputāti nolēma izdarīt grozījumus pašvaldības nolikumā, kas paredz, ka turpmāk novada domes priekšsēdētājam būs tikai viens vietnieks līdzšinējo divu vietā. Tāpat deputāti piekrita izveidot amata vienību – pašvaldības izpilddirektora vietnieks. Darba alga – 1310 eiro mēnesī. Pamatojoties uz šīm izmaiņām, nolēma atlaist Juri Boldānu no Balvu novada domes priekšsēdētāja vietnieka sociālajos un ārējo sakaru jautājumos amata un Ēriku Ločmeli no Balvu novada domes priekšsēdētāja vietnieka izglītības, kultūras un sporta jautājumos amata. Redakcijas rīcībā esošā informācija liecina, ka visticamāk jau šonedēļ deputāti atkal sanāks uz ārkārtas domes sēdi, lai lemtu, kas ieņems vietnieka amatu. Kuluāros izskan versija, ka par domes priekšsēdētāja vietnieci varētu kļūt deputāte Sarmīte Cunska.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!