Balvos ciemojas ministrs
Pagājušās nedēļas nogalē Balvos darba vizītē ciemojās VARAM ministrs Kaspars Gerhards un ministrijas pārstāvji, kuri tikās ar mūspuses novadu pašvaldību vadītājiem, lai pārrunātu sadarbības teritoriju aktualitātes. Balvu novada domes priekšsēdētājs Andris Kazinovskis “Vaduguni” informēja, ka sarunas laikā ministram atgādināja, ka Ziemeļlatgales novadi sadarbojas gan atkritumu apsaimniekošanas, gan veselības, gan pasažieru pārvadāšanas u.c. jomās: “Tostarp mudinājām novērst haosu valsts iestāžu struktūrās. Nav noslēpums, ka pārtikas veterinārā un vides dienesta reģionālā vadība atrodas Rēzeknē, lauksaimniecības pārvalde – Gulbenē, ugunsdzēsības un glābšanas dienests – Alūksnē.”
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!