Izsludina konkursu
Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un žurnāls “Būvinženieris” jau trešo gadu pēc kārtas izsludinājis konkursu “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2013”. Žurnāla “Būvinženieris” galvenā redaktore Mārīte Šperberga nešaubās, ka, pateicoties konkursam, visā Latvijā uzzina par labo pieredzi: “Konkurss iedrošina arī malā stāvētājus sapurināties un uzņemties atbildību par to vidi, vietu un namu, kurā mēs katrs dzīvojam.” Šogad projektus konkursam var iesniegt piecās kategorijās: energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka – jaunbūve; energoefektīvākā renovētā daudzdzīvokļu ēka; energoefektīvākā sabiedriskā ēka; energoefektīvākā vienģimenes ēka; energoefektīvākā industriālā ēka. Pieteikumus konkursam “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2013” var iesniegt līdz 17.maijam, sūtot uz e-pasta adresi: [email protected].
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!