Kas notiks ar “San-Tex”?
26.maija domes sēde, iespējams, vēsturē ieies ar faktu, ka deputāti nolēma veidot sabiedrību ar ierobežotu atbildību, reorganizējot pašvaldības aģentūru “San-Tex”. Tiesa, spriežot pēc deputātu izteiktajiem viedokļiem, neatbildētu jautājumu, kas un kā būs, joprojām ir daudz. SIA veidošanu uzticēja līdzšinējam direktoram Egonam Strumpem.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!