Lauku labumu tirdziņi būs arī turpmāk
9.martā Balvos notika otrais Lauku labumu tirdziņš. Balvu novada Tūrisma informācijas centra tūrisma organizatore Ineta Krakupe informē, ka šoreiz zemnieku, amatnieku un mājražotāju skaits, kuri piedāvāja savu preci balveniešiem un pilsētas viesiem, sasniedza pussimtu – tie bija sabraukuši gan no tuvākām vietām tepat Balvos un apkārtnē, gan no Viļakas, Rugājiem, Gulbenes, Alūksnes, Raunas, Madonas, Smiltenes un Rīgas. Turpinot aizsākto tradīciju, nākamais tirdziņš notiks aprīļa un maija otrajā sestdienā (13.aprīlī un 11.maijā). Īpaši aicināti pieteikties Balvu pilsētas un novada amatnieki, zemnieki, mājražotāji un uzņēmēji ar savu produkciju, lai uzrunātu pircējus bez starpniekiem tieši tirdziņā!
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!