Mudina urbt āliņģus
Makšķernieki nobažījušies par zivju slāpšanu Balvu ezerā. “Kāda jēga katru gadu papildināt ezera resursus, ja šobrīd (šodien, rīt, parīt) tās visas ies bojā skābekļa trūkuma dēļ?” viņi jautā. Makšķernieki aicina intensīvi urbt āliņģus, kuros vēlams ievietot sūkņus skābekļa nodrošināšanai. Laikā, kad Latvijas teritoriju klāj bieza sniega kārta un naktīs jaušams vēl bargs sals, meža dzīvnieki cīnās par izdzīvošanu. Jāpiebilst, ka pēdējo nedēļu laikā Latvijas mežos un laukos novēroti arī izvārguši un bezspēcīgi dzīvnieki, kas pašu spēkiem vairs nevar atrast nepieciešamo pārtikas daudzumu.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!