Mūspusi apmeklē ministrs
Vakar darba vizītē mūspusē ieradās vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš, lai pārrunātu novadu attīstības iespējas un apspriestu pašvaldībām aktuālus jautājumus. Balvos ministrs atzina, ka, viņaprāt, reģionālā reforma Latvijā īstenota neloģiski. “Izskatās, ka kādi puiši stāvējuši pie kartes un to izkrāsojuši kā krāsojamo grāmatu,” viņš piebilda. R.Naudiņš ir pārliecināts, ka valstī jāmaina Saeimas vēlēšanu sistēma, jo šobrīd ir niecīgs deputātu skaits no reģioniem.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!