Neatteiksimies no pārejas uz ziemas laiku
Saeima vakar noraidīja Latvijas pilsoņu iesniegto kolektīvo iesniegumu “Visu gadu vasaras laiks, neveicot pāreju uz ziemas”, ar kuru tika rosināts visu gadu ieviest tikai vasaras laiku un atteikties no pārejas uz ziemas laiku. Saeima ar balsu vairākumu iesniegumu noraidīja. Jāpiebilst, ‘pret’ balsoja arī mūspuses deputāti Jānis Trupovnieks (ZZS) un Inese Laizāne (VL-TB/LNNK), ‘par’ – Juris Viļums.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!