Pārceļas uz jaunām telpām
20.oktobrī plkst. 18.00 Šķilbēnu pagastā, pasākumā “Mirklis laimes”, atzīmēs kultūras centra “Rekova” 2.kārtas būvniecības beigas. Šķilbēnu pagasta pārvaldnieks Andris Mežals informē, ka turpmāk jaunajās telpās atradīsies pašvaldības darbinieki, kā arī tur jau nedēļu strādā bibliotēka: “Šonedēļ uzstādām jaunas norādes zīmes. Remontdarbu laikā ir padomāts arī par ērtībām māksliniekiem, jo līdz šim mums bija tikai zāle un skatuve.”
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!