Sacentīsies velosipēdisti
18.aprīlī ar pirmajiem mačiem Dobelē sākās ikgadējais Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) konkurss jaunajiem velosipēdistiem – 4. – 6.klašu skolēniem “Jauno satiksmes dalībnieku forums” – novadu un republikas pilsētu sacensības. Pirmās kārtas jeb novadu un republikas pilsētu sacensības, kopskaitā – 32 mači, visā Latvijā notiks līdz pat 24.maijam. Balvu, Baltinavas, Rugāju un Viļakas novadu jaunie velosipēdisti sacentīsies 20.maijā pulksten 11 Balvos.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!