Sveic dzimtsarakstu nodaļu darbiniekus
Latvijas dzimtsarakstu nodaļu sistēma 1.jūnijā atzīmēja 95.gadadienu, un par godu šim notikumam Rīgā, izremontētajā kultūras namā “Ziemeļblāzma”, notika svinīgā pieņemšana pie Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa, Ministru prezidenta Māra Kučinska un tieslietu ministra Dzintara Rasnača. Pasākumā Latvijas dzimtsarakstu nodaļu sistēmas darbiniekus sumināja par ieguldījumu dzimtsarakstu attīstībā, ilggadēju un priekšzīmīgu darbu, kā arī godināja darbiniekus, kuri savas aktīvās darba gaitas jau beiguši. Viņu vidū bija arī bijusī Balvu dzimtsarakstu nodaļas vadītājas vietniece Dzidra Romanovska. No mūspuses 95.gadadienas svinībās piedalījās Balvu un Viļakas novadu dzimtsarakstu nodaļu vadītājas un darbinieces.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!