Turpinās reģionālās vizītes
31.janvārī Ministru prezidente Laimdota Straujuma devās pirmajā reģionālajā vizītē, kuras laikā tikās ar Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāvjiem, vietējiem uzņēmējiem, kā arī reģionālo plašsaziņas mediju pārstāvjiem. Ministru kabineta preses sekretāre Signe Znotiņa-Znota, jautāta, vai un kad L.Straujumas kundze plāno apmeklēt Ziemeļlatgali, “Vaduguni” informēja, ka Ministru prezidente jau ir paudusi, ka darbības laikā koncentrēsies uz iekšpolitiku, kas noteikti iekļauj reģionālo vizīšu īstenošanu: “Kamēr nav ieplānota vizīte, labprāt uzņemsim Ministru kabinetā vai arī sniegsim atbildes e-pastā.”
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!