Varēs braukt bez maksas
Vakar Balvu novada domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu par braukšanas maksas atvieglojumiem 10.-12.klašu skolēniem. Pēc lēmuma saskaņošanas VARAM, iespējams, jau martā ārpus pilsētas teritorijas dzīvojošajiem Balvu novada teritorijā deklarētajiem vispārējās vidējās izglītības iestādes (klātienes 10.-12.klase) izglītojamajiem būs tiesības saņemt kompensāciju 100% apmērā no braukšanas izdevumiem, kas saistīti ar braucienu mācību gada laikā no dzīvesvietas līdz izglītības iestādei un atpakaļ Balvu novada teritorijā, ja izmanto sabiedrisko transportlīdzekli, kas pārvadā pasažierus reģionālajā starppilsētu un reģionālajā vietējās nozīmes maršrutā.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!