Vientuļi vairs nav vientuļi
Viļakas robežkontroles punktā beidzot uzsākti celtniecības darbi un, kā informē Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs, līdz gada nogalei Vientuļos plānots izbūvēt apakšzemes komunikācijas, kā arī pamatus centrālajai ēkai. Šobrīd tur norit rakšanas darbi, lai izveidotu laukumu. Jautāts, vai pirmajai kārtai sekos arī otrā, S.Maksimovs atzina, ka risks vienmēr pastāv: “Tomēr šobrīd nav iemesla uztraukties, jo tas ir pārrobežu projekts, kura uzraudzība ilgs 5 gadus. Nav pamata domāt, ka nākamgad darbi apstāsies.” Tāpat novada vadītājs pastāstīja, ka Viļakas pilsētā notiek ielu rekonstrukcija. Tuvākajās dienās plānots noasfaltēt Eržepoles ielu, bet līdz 29.augustam sakārtot Ostratu ielu (no Balvu ielas līdz krustojumam ar Baznīcas ielu) un Tautas ielas posmu. Jāpiebilst, neizpaliks arī gājēju celiņu bruģēšanas darbi Tautas, Pils un Liepnas ielās.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!