Aicina uz koncertu “Tu tikai notici!”
Trešajā Adventē, 13.decembrī, Balvu Kultūras un atpūtas centrā notiks koncerts ģimenēm “Tu tikai notici!”. Kā stāsta viena no pasākuma organizatorēm Līga Moroza-Ušacka, koncertā būs 17 numuri, no kuriem 15 būs dzīvais dziedājums un dejiskais izpildījums. “Dažos numuros būs klāt arī mūzikas kora klases izpildījums Lindas Vītolas vadībā, būs sniegpārsliņas, rūķi, sniegs, egles, piparkūkas un dažādi pārsteigumi, kas uzburs Ziemassvētkus katrā sirdī. Koncerts ir maksas tikai tāpēc, ka ierodas mākslinieki Varis Vētra, Vita Balčunaite un Roberta Džesika Larka. Tomēr to var saukt arī par labdarību, jo naudas summa, ko prasa mākslinieki, ir tīri simboliska. Priecājos, ka veidot šo koncertu man palīdz un atsaucas daudzi mūsu puses cilvēki,” saka Līga. Viņa pastāsta, ka koncertā piedalīsies deju studija “Terpsihora”, pašapziņas celšanas studija “Lote”, Balvu Mūzikas skolas kora klases dziedātāji. Koncerts sāksies pulksten 14.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!