Atklāj izstādi bibliotēkā
Balvu Centrālās bibliotēkas izstāžu zālē Balvu pilsētas dzimšanas dienā, 11.februārī, atklāta Balvu Mākslas skolas radošā kolektīva darbu izstāde, veltīta savai pilsētai.
Balvu Mākslas skolas pedagogiem šī nav pirmā reize, kad viņi sadarbojas ar bibliotēku. Kā izstādes atklāšanā teica bibliotēkas direktore Ruta Cibule, pedagogi savus darbus skatītājiem šeit izliek jau piecus gadus. Šogad viņi bija gatavojušies īpaši, pie darbiem strādājot ar domu, lai tie atbilstu tematiskajai izstādes tēmai “Balts, vēl baltāks”. Darbi veikti dažādās tehnikās, meklējot katra personīgo redzējumu par šo tēmu. “Kādam tie ir gaisīgi balti aizkari, mirdzoši balts porcelāns, melnā un baltā asais kontrasts, citam – dzīvais ziedu gaišums. Balts kalpo arī kā lielisks fons košumam, un balta, gaiša noskaņa padara dzīves smagumus vieglākus. Atbildes ir dažādas. Tādas esam arī mēs – radošas, atšķirīgas un tomēr vienotas šajā ekspozīcijā,” izstādi atklājot, teica mākslas skolas direktore Elita Teilāne. Izstādē ar saviem darbiem piedalās ne tikai direktore, bet arī Elita Eglīte, Iveta Pugeja, Anita Kairiša, Olga Reče, Līga Podkovirina, Liene Šaicāne, Skaidrīte Bankova un Lana Ceplīte. Ziedi, labi vēlējumi un aicinājums nākt skatīt pedagogu darbus lietainās dienas gaisotni darīja sirsnības un mīlestības pilnu.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!