Balvenieši uzstājas konferencē Rēzeknē
1.decembrī Rēzeknē notika 9. Starptautiskā latgalistikas konference, kurā uzstājās arī balvenieši. Balvu Valsts ģimnāzijas skolotājas Irēnas Šaicānes tēma “Nacionālās pašapziņas stiprināšana un novada mācības popularizēšana modernizētā skolas muzejā”. Konferencē uzstājās arī bijusī Balvu Valsts ģimnāzijas skolotāja Elita Stikute un Balvu Centrālās bibliotēkas direktore Ruta Cibule.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!