Balveniešus nominē “Zelta Mikrofonam 2017”
16.janvārī Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons 2017” ievadceremonijā Latvijas 1. Rokkafejnīcā paziņoja šī gada nominantus. Šogad izteiktu nomināciju līderu nav. Grupa “DaGamba” saņēmusi trīs nominācijas, savukārt pa divām – vairāki dziedātāji un grupas, tostarp “Audience Killers”, kuras sastāvā ir balvenieši Normunds Petrovs, Edgars Oplucāns un Arletta Supe. Nominanti iedalīti 16 kategorijās, ko noteikusi profesionāla žūrija 43 mūzikas ekspertu sastāvā. Uz iekļūšanu pieciniekā pretendēja 114 albumi, 46 dziesmas, 66 videoklipi, 32 debitanti, kā arī 8 koncertieraksti. Pasniegšanas ceremonija paredzēta 28. februārī Dailes teātrī.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!