Bērzpils vidusskolai – Ekoskolu Zaļais karogs
19.septembrī Bērzpils vidusskolas skolēnu pārstāvji kopā ar skolotāju I.Madernieci devās uz Rīgu, lai piedalītos Ekoskolu apbalvošanas ceremonijā, kas notika Nacionālajā bibliotēkā. Bērzpils vidusskola saņēma Starptautisko Ekoskolu Zaļo karogu, kas ir rezultāts skolas kolektīva aktīvai darbībai Ekoskolu programmā. Pēc apbalvošanas ceremonijas visi devās gājienā “Solis pasaulē”, kurā skolēniem tika dota iespēja padomāt par ilgtspējīgu attīstību un dot solījumu, ko varētu darīt ikdienā, lai dzīvotu videi draudzīgāk. Gājiena laikā visi apmeklēja trīs ministrijas: Vides ministriju, Izglītības un zinātnes ministriju un Ārlietu ministriju, aicinot ministrus iesaistīties šajā akcijā.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!