Gūst panākumus pūšamo un sitamo instrumentu spēlē
No 29. līdz 31.janvārim Rīgā, Pāvula Jurjāna mūzikas skolā, 21.reizi notika Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss, kurā piedalījās 213 jaunie mūziķi 15 instrumentu grupās, pārstāvot 60 mūzikas skolas. Tajā piedalījās un atzinības guva arī Balvu Mūzikas skolas audzēkņi. Konkursa mērķis – labvēlīgas vides radīšana mūzikas skolu audzēkņu un pedagogu radošas daudzveidības attīstība ilgtermiņā, stimulējot tiekšanos pēc izcilības. 3. vietu ieguva flautas klases audzēkne Agnese Ieva Lipska (skolotājs Vladimirs Bondarenko, koncertmeistars Viktors Bormanis). 3.vietu ieguva arī trombona klases audzēknis Gvido Dokāns (skolotājs Jānis Budevičs, koncertmeistars Viktors Bormanis). 3.vietu izcīnīja tubas klases audzēknis Lainis Pavlovskis (skolotājs Jānis Budevičs, koncertmeistars Viktors Bormanis). Šie audzēkņi ir uzaicināti uz jauniešu izlases orķestri, un viņu apbalvošana notiks 13.februārī koncertā “Bravo Bravissimo” Rīgā.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!