Ieceļ novada vidusskolas direktori
Deputāti vienbalsīgi nobalsoja par Rugāju novada vidusskolas direktori, ieceļot šajā amatā Ivetu Arelkeviču. Līdz šim viņa vidusskolā strādāja par direktores vietnieci. Domes priekšsēdētāja S.Kapteine teica: “Esam ņēmuši vērā līdzšinējo Ivetas darba pieredzi, izglītību un panākumus mācību procesa organizēšanā. Novērtējot amata pretendentes lielo ieguldījumu izglītības kvalitātes veicināšanā un skolas darba organizēšanā, novada dome atzīst viņu par atbilstošu novada vidusskolas direktores amatam. Šī kandidatūras pieņemšana darbā vēl jāsaskaņo ar Izglītības un zinātnes ministriju. Darba līgumu ar jauno novada vidusskolas direktori dome slēgs pēc pozitīvas atbildes saņemšanas no ministrijas, nosakot direktorei mēneša atalgojumu 967,55 eiro.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!