Labi panākumi pūtēju orķestrim
15. martā Jēkabpilī notika Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru skates Latgales novada kārta. Pirmajā grupā, kurā uzstājās visstiprākie kolektīvi, Balvu Mūzikas skolas pūtēju orķestris, kuru vada Egons Salmanis, izcīnīja 1.vietu valstī, saņemot visaugstāko novērtējumu.
Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē 29. un 30.martā notika sestais Latvijas pūtēju orķestru konkurss, kurā piedalījās 37 pūtēju orķestri, tostarp arī Balvu pūtēju orķestris. Startējot otrajā grupā, diriģenta Egona Salmaņa mūziķi izcīnīja 2.vietu.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!