Mūsējie uzvar konkursā
No 18. aprīļa līdz 15. maijam norisinājās zīmējumu un radošo darbu konkurss “Dzīvība kokā”, ko organizēja Daugavpils Universitātes Sistemātiskās bioloģijas institūts un Dabas aizsardzības pārvalde. Konkursā aicināja piedalīties jaunos dabas draugus – vispārizglītojošo skolu 1.-12.klašu skolēnus un arodskolu audzēkņus, kuri vēlējās vairāk uzzināt par īpaši aizsargājamām dabas teritorijām “Natura 2000” Latvijā un tajās mītošajām aizsargājamajām sugām, parādīt pozitīvo attieksmi pret dabu, iesaistīties dažādu dabas aizsardzības pasākumu īstenošanā, kā arī radoši izpausties dažādās literatūras, vizuālās mākslas un radošo darbu tehnikās. Veiksmīgi šajā konkursā startēja Balvu Amatniecības vidusskolas audzēknes, kuras izcīnīja gan pirmo, gan otro vietu (Krista Kivkucāne, Evija Lielbārde, Gunta Slišāne, Baiba Zvejniece, Guna Kurgane, skolotāja Anita Matule), kā arī saņēma pateicību (Dana Jasinska, skolotāja Lidija Vaidere).
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!