Pirmais eksāmens aizvadīts, rezultāti – jūlijā
Kad citi skolēni baudīja brīvdienas, no 26.marta līdz 28.martam divpadsmito klašu audzēkņi kārtoja centralizēto eksāmenu angļu valodā. Izglītības un zinātnes ministrija uzskata, ka izmaiņas valsts pārbaudes darbu grafikā ļaus samazināt skolēnu slodzi un spriedzi valsts pārbaudījumu laikā maija beigās un jūnijā. Vispārējās vidējās izglītības sertifikātus izsniegs četras dienas ātrāk nekā iepriekšējā mācību gadā. Šogad tas notiks 5. jūlijā. Taču par un ap eksāmena laiku virmo diskusijas – varbūt divos mēnešos valodas prasmes varēja apgūt vēl labāk, un kā stundas šajā priekšmetā notiks līdz mācību gada beigām? Jautājām viedokļus skolotājiem. Par to vairāk jaunākajā “Vadugunī”.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!