Sācies glezniecības plenērs
Šonedēļ Viļakas novadā sākās 4.starptautiskais glezniecības plenērs “Valdis Bušs 2020”, kas ilgs līdz 24.jūlijam. Plenērā, kura mērķis ir atdzīvināt un celt godā gleznotāja Valda Buša piemiņu un popularizēt glezniecību Latgales reģionā, kā arī veicināt Viļakas atpazīstamību, piedalīsies mākslinieki no Baltijas valstīm. Plenēra laikā tapušo darbu izstādi atklās 23.jūlijā plkst. 16.00 Kultūras un radošo industriju centrā Viļakā, Klostera ielā 1.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!