Uzvar Polkas rallijā
Ar 1.vietas diplomu jauniešu konkurencē, kā arī 2. un 3.vietas godalgu pieaugušo konkurencē Polkas rallijā un lieliskiem iespaidiem no folkloras festivāla “Pod Zvičinou” Čehijā vakar vakarā Rīgā ieradās folkloras kopas “Upīte” dalībnieki kopā ar nemateriālā kultūras centra “Upīte” vadītāju Andri Slišānu. A.Slišāns atklāja, ka festivāls Čehijā, kas norisinās jau 44 gadus, atmiņā paliks kā ļoti labi organizēts un pozitīvām emocijām bagāts. Taču mājupceļā uz Upīti kopas dalībnieki posīsies tikai pēc folkloras festivāla “Baltica” koncerta Rīgā, kas notiks otrdien, 19. jūnijā.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!