Atklās jauniešu centru
Jūlijā rakstījām, ka Viļakas Jauniešu iniciatīvu centra vadītāja Madara Jeromāne no Zemkopības ministrijas Valsts meža dienesta vecākā mežziņa Māra Leitena saņēma dāvanā bijušās Viļakas mežniecības ēkas Parka ielā 42 atslēgas. 17.jūlijā jaunieši pulcējās talkā, lai sakārtotu gan jauno filiāli, gan tās teritoriju. Savukārt jau šo sestdien, 30.augustā plkst. 20.00 notiks oficiāla Viļakas Jauniešu iniciatīvu centra filiāles atklāšana, kur būs apskatāmas jaunās telpas, fotoizstāde “Būt zaļam ir forši”, kā arī neizpaliks pēdējā vasaras ballīte.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!