Balvu iegūst arī Viļakas Valsts ģimnāzija
14.novembrī Vidzemes koncertzālē “Cēsis” notika Draudzīgā aicinājuma balvas pasniegšanas ceremonija. Šogad labāko skolu topā bija arī Viļakas Valsts ģimnāzija, saņemot diplomu un grāmatu pilsētu ģimnāziju grupā nominācijā – matemātika, jo skolas absolventiem bija vislabākie rezultāti centralizētajos eksāmenos. Viļakas Valsts ģimnāziju šajā pasākumā pārstāvēja ģimnāzijas direktore Ilze Strapcāne, direktora vietniece izglītības jomā Veneranda Medne, matemātikas skolotāja Lilita Bizune un ģimnāzijas 2013.gada absolventi, vieni no izcilākajiem matemātiķiem – Roberts Veins un Ritvars Rēvalds, kuri veiksmīgi savas studijas turpina augstskolās. 2013./2014.m.g. absolvējušo audzēkņu vidū labākos rezultātus matemātikā vēl uzrādīja Armands Ločmelis, Artūrs Logins, Arnis Leitens, Nauris Molčanovs. Klases audzinātāja bija Aija Leitena. 15 skolēnu vidū 80% no viņiem šobrīd studē RTU, LU un Rēzeknes Augstskolas eksakto fakultāšu budžeta grupās.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!