Pirmdiena, 22. jūnijs 2026 Balvi
Aktuāli
VadUguns.lv

Meklēt Vaduguns

Bērni zīmē Latviju

16.novembrī Balvu Bērnu un jauniešu centrā pulcējās trīs novadu mākslas cienītāji, lai noskaidrotu veiksmīgākos un skaistākos starpnovadu konkursa – izstādes “Manai Latvijai” darbu autorus. Pirms rezultātu paziņošanas ar Latvijai veltītiem priekšnesumiem visus iepriecināja PII “Sienāzītis” audzēknes Enija Saide un Marija Maslovska.
Izstādē eksponēti 14 izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu radošie darbi. Šogad jauno mākslinieku veikumu vērtēja Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes interešu izglītības metodiķe Ilona Naļivaiko, kultūras pasākumu menedžere Diāna Poševa un BBJC interešu izglītības pulciņu skolotāja Līga Ikstena.
Lai gan visi mākslas darbi bija daudzveidīgi un radoši, 4-6 gadu vecuma grupā 1.vietu žūrija piešķīra Balvu PII “Pīlādzītis” kolektīvajam darbam “Simtgadi gaidot”, 2.vietu – Tilžas PII darbam “Manai Latvijai – Zelta teātris” un 3.vietu Balvu PII “Sienāzītis” 5-gadīgo bērnu kolektīvajam darbam “Latvija gadalaikos”. Savukārt 7 – 10 gadu vecuma grupā 1.vietu piešķīra Bērzpils vidusskolas skolniecei Sanijai Pugačei par darbu “Mana ģimene svētkos”, 2.vietu – Baltinavas vidusskolas 3.klases kopdarbam “Tautumeitas”, 3.vietu – Bērzpils vidusskolas skolniecei Rēzijai Ziemelei par darbu “Mana Latvija”. 11 – 18 gadu vecuma grupā 1.vietas diplomu saņēma Balvu Valsts ģimnāzijas skolniece Laura Berne par darbu “Dižkoks”, 2.vietu ieguva Bērzpils vidusskolas skolēns Jānis Dundenieks par darbu “Latvijai 100”, 3.vietu – Balvu Mākslas skolas audzēkne Kitija Ertmane par darbu “Ietērpies! Taututērps! Latvijai!”.

Atbalsti vietējo žurnālistiku Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
VA
Vaduguns

Ziemeļlatgales ziņu komanda. Rakstām par to, kas notiek tuvāk mājām — sabiedrību, kultūru, sportu un cilvēkiem.

Sazināties ar redakciju →

Komentāri

Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!